tel. 505 113 330
tel. 505 113 331
inez@inez.com.pl

Działki do sprzedania – super lokalizacja

Opublikowano: 27-01-2020

Mamy do sprzedania działki w rewelacyjnej lokalizacji. Położone w miejscowości Mroków, zaledwie 700m od trasy nr 7 (Warszawa-Kraków), ale tuż przy ogromnym lesie. Powierzchnia działek to 800m2. Wystarczająco dużo, aby postawić dom – wystarczająco mało, żeby nie było zbyt wiele koszenia trawy :)

Kompleks ośmiu działek położony jest przy ulicy o pięknie brzmiącej nazwie Aromatyczna – jedynej takiej ulicy w Polsce. Działki porośniete są lasem mieszanym, ale można bez problemu wyciąć obszar na budowę domu (500m2 bez żadnych opłat). Do końca sierpnia 2020 każda działka będzie miała doprowadzone zasilanie w energię elektryczną. Zaopatrzenie w wodę i odprowadzanie ścieków we własnym zakresie (studnia oraz szambo).

W okolicy, w szybko rozrastającym się Mrokowie, jest szkoła podstawowa z piękną salą gimnastyczną, przedszkole, bank, fryzjer, kosmetyczka, apteka, pizzeria, fitness, joga, sklepy i wiele innych.

Do Warszawy dojeżdza autobus linii 728 oraz PKS Grójec do Warszawy Zachodniej. Do centrum miasta w niezakorkowanych godzinach samochodem jedzie się 20 minut.

Działki leżą na terenie przeznaczonym pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne. Można zbudować budynek jednorodzinny maksymalnie dwulokalowy lub bliźniak.

Do sprzedania zostały jeszcze trzy działki. Cena każdej z nich to 150,000 PLN. Osoba zainteresowana pierwszą z nich może liczyć na duży upust :)

Zapraszamy!

tel. 505 113 331 lub agnieszka.lipka@inez.com.pl 

 

.